Андрій Несмачний: «Збірній України по силам вийти з будь-якої групи»

Динамо Київ 27 Січня, 10:57 886
Андрій Несмачний: «Збірній України по силам вийти з будь-якої групи» | 19-27
Колишній захисник київського «Динамо» поділився своїми думками щодо перспектив збірної України у відборі до Євро-2016.

- З будь-якої групи нашій збірній вийти під силу. Звичайно, буде добре, якщо отримаємо з першого кошика Англію, Грецію чи Росію. З Іспанією, Німеччиною, Голландією чи Італією буде дуже складно. - А починаючи з третього кошика вже не має особливого значення, який суперник нам попадеться. Там вже будь-якого обіграти зможемо. Інакше про який вихід на ЧЄ можна говорити? – цитують Несмачного «Вести».

Нагадаємо, під час жеребкування ЧЄ-2016, яке відбудеться 23 лютого в Ніцці, Україна буде перебувати у другому кошику.