Відомий український тренер Вадим Євтушенко прокоментував результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.
- У Харкові намічається досить цікава гра. У «Металіста» і «Динамо» важкий початок другої половини сезону. Якщо столичний клуб зможе знайти свою гру, то саме кияни подолають свого суперника. Переможці пар за участю «Чорноморця» і «Шахтаря» очевидні. Звичайно, «Десна» та «Тернопіль» дадуть бій, але суперники з прем'єр-ліги набагато сильніше. У команд ще однієї пари шанси 50 на 50. Головне, щоб у «Ниві» не було як в «Буковині», коли багато основних гравців покинули клуб», - сказав Євтушенко.