Свавілля в Дніпропетровську. Ультрас «Дніпра» отримали вогнепальні (травматичні) поранення під час пікету ОДА.ВІДЕО

Динамо Київ 27 Січня, 14:32 6595
Свавілля в Дніпропетровську. Ультрас «Дніпра» отримали вогнепальні (травматичні) поранення під час пікету ОДА.ВІДЕО | 19-27
Знову постріли, знову «тітушки», знову кров та жертви...

Знову постріли, знову «тітушки», знову кров та жертви...

Група молодих людей спортивної зовнішності в оточенні міліції почали стріляти по ультрас без попередження. Кілька чоловік поранено. Один, схоже, у важкому стані.

Нагадаємо, напередодні футбольні фанати «Дніпра» продемонстрували те, що вони не будуть стоять осторонь від подій в країні, що у них є власна думка і позиція з цього приводу, яка кардинально розходиться з позицією міської влади. Деякі оратори від влади, намагалися навіть кинутися в бійку, у відповідь на образливі слова, але отримали по обличчю разом з підполковником міліції, який спробував їх захистити. 

Міліція, яка у цей час перебувала на площі міста, побоялася втрутитися.

У відео присутня нецензурна лексика!