Нападник «Борусії» розповів, як до нього ставляться дортмундські фанати після підписання контракту з «Баварією».
«Насправді, все могло бути набагато гірше. Але в основній своїй масі вболівальники «Борусії» мені не докучають. Все-таки багато хто з розумінням поставився до цієї ситуації. До того ж, навряд чи мені можна дорікнути тим, що я мало зробив для клубу.
Усі роки, що я провів у Дортмунді, намагався відпрацьовувати свій контракт якнайкраще. Ті вболівальники, які в змозі думати, це розуміють. А таких більшість», - поділився Лєвандовскі.