Таку цікаву перспективу екс-форварду «Динамо» запропонували прямо на його сторінці у соціальній мережі «По сто гра.. вибачте, «Instagram». Один з користувачів повідомив Артема, що має повноваження запропонувати йому грати у складі шепетовського «Темпу», який грає в аматорській лізі. «Перспектива неплохая для дальнейшего развития», зазначив користувач.

Про реакцію Мілевського поки що невідомо. Але вже зараз очевидно, що це є пропозиція, від якої неможливо відмовитись.