Матч чемпіонату України тричі перервали через собаку

Динамо Київ 31 Серпня, 12:53 1073
Матч чемпіонату України тричі перервали через собаку | 19-27
Матч Другої ліги чемпіонату України з футболу між миколаївським «Суднобудівником» і дніпровським «Дніпром» (0:2) був кілька разів призупинений.

Причиною трьох зупинок гри став собака, що вибіг на поле, повідомляє obozrevatel.com.

Активний і доброзичливий пес явно хотів погратися з м'ячем, тому із задоволенням підбігав до футболістів, намагаючись відібрати у них м'яч. Арбітр зустрічі зупиняв поєдинок, чекаючи поки чотириногий друг під сміх гравців і глядачів залишить межі поля.

Вкотре, коли собака знову вискочив на газон і добіг у штрафну господарів, капітан «Суднобудівника» узяв тварину на руки і віддав одному зі співробітників стадіону.