Рібері: «Ніколи не відчував себе таким пригніченим, як після першого матчу проти України»

Динамо Київ 28 Січня, 08:32 1764
Рібері: «Ніколи не відчував себе таким пригніченим, як після першого матчу проти України» | 19-27
Півзахисник збірної Франції запевнив, що для нього є найнеприємнішим спогадом перший матч відбору до ЧС-2014 проти збірної України.

«Дешам дав нам впевненість. Він знав, як знайти потрібні слова в потрібний час. Ніколи не відчував себе таким пригніченим, як після першого матчу проти України. Але завдяки цьому ми змогли зіграти великий матч-відповідь на «Стад де Франс». Я думаю, що ця гра буде служити як еталон. Це був незабутній момент для всіх гравців збірної Франції, - сказав Рібері в інтерв’ю globoesporte.globo.com.

Третє місце у рейтингу ФІФА - Рібері заявив, що навряд-чи повторить продуктивність сезону 2012-2013, коли вони виграли Лігу чемпіонів, німецьку Бундеслігу і Кубок Німеччини.

- Це буде дуже складно. Не втомлюйте мене даремними питаннями, чи буду я продовжувати наполегливо працювати. Я маю те, від чого отримую задоволення. У нас є хороша команда, щоб повторити досягнення, які ми зробили в минулому році, але це правда, що 2013-ий рік був видатним роком для нас, і це буде ще складнішим досягнути більшого.

Читайте також: Рібері та Бензема загрожує трирічне увꞌязнення