Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про те, як вирішуватиметься питання подальшого працевлаштування півзахисника Сергія Рибалки.
- Чому лише «Слован»? Рибалка повернеться до Києва, і ми з ним обговоримо, де він хоче провести ці півроку своєї кар'єри. Пропозиції є як з України, так і із зарубіжжя, - повідомив Суркіс.