Президент київського «Динамо» прокоментував чергове запізнення бразильського футболіста Дуду на перший тренувальний збір киян.
- Причина, напевно, у нього в мізках, перш за все. Як завжди, у нього сімейні обставини. Він буде оштрафований згідно свого контракту, дуже жорстко. Все, що поки можу сказати, - цитує Ігора Суркіса газета «Сегодня».
Читайте також: Анатолій Демꞌяненко: «Дуду зараз не особливо важливий для «Динамо»