У коментарі Fotomaс Луческу сказав наступне:
«Я хочу створити команду, яка буде контролювати хід поєдинку. Мені важко коментувати матч проти України. Так, з точки зору організації, збірна України показала кращу гру. Проте судді зробили 5 помилок не в нашу користь. Такого жахливого арбітражу на такому рівні мені ніколи не доводилося бачити.
Нам фіксували положення поза грою, яких не було, перший гол ми пропустили офсайду, другий, коли м'яч покинув межі поля. У ворота збірної України не призначили пенальті. Я думаю, що арбітри навмисно зробили такі помилки. Два тренери зі штабу збірної України – іспанці, арбітри також були іспанцями. Ви також не знаєте того, що 3 іспанські офіційні особи були біля лавки запасних збірної України. Я залишу це на ваший розсуд. Я чекав вибачень від УЄФА та П'єрлуїджі Колліни, але їх так і не було. Не хочу більше коментувати цього».