«Чорноморець» розпрощався одразу з 6 футболістами

Футбол України 6 Вересня, 10:01 1195
«Чорноморець» розпрощався одразу з 6 футболістами | 19-27
Шість футболістів покинули команду за рішенням тренерського штабу.

Як повідомляє клубний сайт «моряків», новим тренерським штабом головної команди прийнято рішення припинити співпрацю з шістьма футболістами. Цими футболістами є: Денис Балан, Іван Бобко, Євген Мурашов, Артур Новотрясов, Денис Норенков і Артем Рахманов. Всім гравцям надається статус вільного агента.