Мирослав Ступар: «Українці в матчі з Ісландією повернулися до стилю Фоменка»

Збірна України 6 Вересня, 19:43 967
Мирослав Ступар: «Українці в матчі з Ісландією повернулися до стилю Фоменка» | 19-27
Екс-арбітр ФІФА — про матч Ісландія — Україна (2:0).
«Після турків у нас була ейфорія. Ісландці ж опустили нас «з небес на землю». Хоча перші 10 хвилин ми ще грали, як проти турків. Але потім ісландці вирівняли гру. Так, українці більше володіли м'ячем. Втім, це не означає, що ми були краще. На мою думку, українці в матчі з Ісландією повернулися до стилю Фоменка. Ми утримували м'яч і сподівалися, що якщо суперник не дозволить забити гол, то зіграємо внічию. У футболістів не було жаги до перемоги. Адже всі розуміли, що нас і нічия може влаштувати. Але цього не сталося. Так, є ще інші причини. Футболісти не змогли відновитися після матчу з турками. Скажімо, тому не вийшов в основі Руслан Ротань, якому важко відновити сили за два дні. Плюс, українці перенесли п'ятигодинний переліт, який також не сприяв відновленню.
Шанси? Я не вірю, а просто сподіваюся. Але шанси на загальний успіх здаються сумнівними. Протягом усього відбірного циклу ми видали тільки одну хорошу гру. Немає стабільності, а без цього немає результатів. Ось подивіться на ісландців. У цій країні - 330 тисяч жителів. Це менше, ніж в Івано-Франківській області. Зібрати сильну національну команду їм дуже важко. Проте, вони нас обіграли. Вони зуміли зібратися і вичавити максимум, а ми ні. І це мені не подобається», — підсумував Ступар.