Рибка хоче дещо пояснити фанам

Динамо Київ 28 Січня, 15:29 2777
Рибка хоче дещо пояснити фанам | 19-27
Мова йде про той самий середній палець, який шановний пан Олександр запропонував скуштувати вболівальникам «Динамо».

Хоча сам голкіпер (до речі, ДУЖЕ непоганий голкіпер) заперечує агресію у бік фанатів і бажає особисто їм донести, що в його жесті під час матчу «Динамо» - «Шахтар» у 2011 році не було нічого кримінального. «Готовий зустрітися з фанами і розставити усі крапки над «i», - повідомляє портал «Сегодня».

А ми лише додамо, що є у Рибки й більш вагомі аргументи, аніж прості вибачення. Справа в тому, що Олександр стрімко повертає свою блискучу форму, яка «простоювала» два роки через дискваліфікацію.

Читайте також: Михайло Михайлов про Рибку, СаШо, Коваля та Бойка