Зустріч групи С в рамках відбору до ЧС-2018 між Чехією та Німеччиною, яка відбулася в Празі і завершилася перемогою німців – 2:1, не обійшлася без скандалу.
Сотні ультраправих уболівальників збірної Німеччини, яким не подобається політика DFB (Німецького футбольного союзу), порушили хвилину мовчання, з якої почалася гра. Фанати скандували образливі для DFB кричалки і нацистські гасла. Про це повідомляє AP.
Також ФІФА відкрила справу проти чеської федерації футболу, адже приймаюча сторона відповідає за безпеку на арені під час змагань.
Очікується, що ФІФА винесе вердикт і прийме рішення про санкції наприкінці вересня.
Раніше голова DFB Райнхард Гріндель заявив, що поліція розслідує випадки прояву нацизму уболівальниками, на даний момент ведеться кілька кримінальних справ.