У нещодавньому інтерв'ю Борис Колесніков прокоментував слова президента «Динамо» Ігоря Суркіса про причини неявки команди на матч у Маріуполі: «По-перше, я вважаю, що «Динамо» має бути зарахована технічна поразка. Читав цей коментар Ігоря Михайловича про стрибки з мосту, але є одне але: якщо ти записався на чемпіонат зі стрибків з мосту, подав заявку, підписав регламент і не прийшов на змагання - значить, ти боягуз», - сказав віце-президент «Шахтаря» в ефірі інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна».
На це висловлювання Колеснікова відреагував колишній президент ПФЛ Святослав Сирота.
«Прочитав чергові розумні думки великого керманича українського хокею, при якому в хокеї стали займатися тоталізатором навіть в збірній на чемпіонаті світу, і просто захотілося дізнатися у шановного Бориса Вікторовича, вважається чи боягузом той, хто побудував стадіон і зробив дороги, а потім всі суми раптом виявилися завищеними, а дороги в першу ж весну розтанули разом зі снігом, а робочі так і не дочекалися своєї заробітної плати, а на стадіоні залишилися невиконані роботи на мільйони і борги теж на мільйони, а керівник, записавшись на ці чемпіонати, подавши заявку, не стрибнув з моста а поїхав / втік до Москви відсидітися?
Або не вважається боягузом міністр, який після Революції гідності, швиденько знову поїхав в Росію відсидітися?
Ну у преси нашої прохав би, щоби інтерв'ю з цією особою мали починатися зі слів, де гроші за НСК Олімпійський? Коли будуть погашені борги стадіону? Коли Ви відповісте за дороги в Києві? Чому Ви поїхали в Москву після Революції? Інакше, всі інтерв'ю виглядають замовними і проплаченими.», - написав Сирота на своїй сторінці у Facebook.