«Андрій Ярмоленко попрощався з «Динамо». Ці зворушливі моменти показали ще раз, наскільки важливою і рідною для Андрія була і є динамівська сім'я, а також, наскільки сильно тут його любили і цінували як лідера команди, відмінного друга і прекрасної людини. Втім, впевнений, і зараз, люблять, цінують і щиро бажають успіхів у дортмундській «Боруссії».
Шаблій: «Прощання Ярмоленко з «Динамо» показало, наскільки сильно його любили і цінували як лідера»
Агент Вадим Шаблій в своєму Instagram про прощання Андрія Ярмоленка з «Динамо».