- Закінчилась трансферна компанія. Ви задоволені посиленням?
- У нас особливо нічого не змінилося. Чекаємо Луку - хлопця з Грузії, якого ми підписали. Він проходить реабілітацію. Сподіваюся, він підсилить гру нашої команди в лінії оборони.
- Павло Оріховський залишається у вашій команді?
- Так, Паша тренується з нами і шукає варіанти подальшого працевлаштування.