Оріховський тренується з дублем «Динамо» і шукає варіанти подальшого працевлаштування

Динамо Київ 9 Вересня, 15:16 975
Оріховський тренується з дублем «Динамо» і шукає варіанти подальшого працевлаштування | 19-27
Тренер «Динамо» U-21 Юрій Мороз про трансферну компанію клубу і півзахисника «біло-синіх» Павла Оріховського.

- Закінчилась трансферна компанія. Ви задоволені посиленням?

- У нас особливо нічого не змінилося. Чекаємо Луку - хлопця з Грузії, якого ми підписали. Він проходить реабілітацію. Сподіваюся, він підсилить гру нашої команди в лінії оборони.

- Павло Оріховський залишається у вашій команді?

- Так, Паша тренується з нами і шукає варіанти подальшого працевлаштування.