Зураб Очігава: «Мені комфортно у «Олімпіку, тут хороший колектив»

Динамо Київ 10 Вересня, 07:10 878
Зураб Очігава: «Мені комфортно у «Олімпіку, тут хороший колектив» | 19-27
Захисник «Динамо», який на правах оренди перейшов у «Олімпік», розповів про дебютний матч за донеччан та про адаптацію у новій команді.
«Початок матчу вийшов непростим для нас, ми трохи не розібралися в моменті і пропустили. Але гол не вибив нас з колії, добре, що змогли зібратись і відігралися ще до перерви.
Вийшла бойова гра, у якій ніхто не хотів поступатися. Могли виграти як ми, так і полтавці. Думаю, глядачам сподобалося це протистояння.
Радий, що дебютував в «Олімпіку», поступово набираю форму, з часом налагодимо взаєморозуміння. Мені комфортно в новій команді, тут хороший колектив», - сказав Очігава офіційному сайту «Олімпіка» після дебютного матчу у складі «Олімпіка» проти «Ворскли» (1:1).