Андрій Купцов: «Будь-яка команда повинна бути задоволена нічиєю з «Динамо»

Динамо Київ 10 Вересня, 08:36 826
Андрій Купцов: «Будь-яка команда повинна бути задоволена нічиєю з «Динамо» | 19-27
​Зовсім з протилежними почуттями, ніж у Юрія Мороза, зустрів нічию «Динамо» і «Олександрії» (1:1) в 8-му турі чемпіонату U-21 наставник гостей.
«Думаю, будь-яка команда була б задоволена нічиєю з «Динамо», все-таки це команда Ліги чемпіонів, грає у сучасний і швидкісний футбол, домінує на полі. Ми намагалися тактично грамотно грати, виконати великий обсяг роботи в оборонних діях. При цьому намагалися вибігати в контратаки і використовувати стандарти.
Вихід з оборони в атаку не виходив у першому таймі, другий провели трохи краще. Навіть коли пропустили м'яч, намагалися зрівняти, вдалося це зробити зі стандарту. Могли в кінці навіть другий забити, але зіграли 1:1 і, напевно, так потрібно було. Задоволений ставленням хлопців» - цитує Андрій Купцова goldtalant.com.ua.

Нагадаємо, «Динамо» U-21 втратило перемогу в матчі проти «Олександрії» U-21.