«Думаю, будь-яка команда була б задоволена нічиєю з «Динамо», все-таки це команда Ліги чемпіонів, грає у сучасний і швидкісний футбол, домінує на полі. Ми намагалися тактично грамотно грати, виконати великий обсяг роботи в оборонних діях. При цьому намагалися вибігати в контратаки і використовувати стандарти.
Вихід з оборони в атаку не виходив у першому таймі, другий провели трохи краще. Навіть коли пропустили м'яч, намагалися зрівняти, вдалося це зробити зі стандарту. Могли в кінці навіть другий забити, але зіграли 1:1 і, напевно, так потрібно було. Задоволений ставленням хлопців» - цитує Андрій Купцова goldtalant.com.ua.
Нагадаємо, «Динамо» U-21 втратило перемогу в матчі проти «Олександрії» U-21.