Андрій Ярмоленко, як і очікувалося, з першої ж спроби дебютував у складі Боруссії Д. У виїзному матчі проти Фрайбурга він вийшов на заміну замість чемпіона світу Маріо Гетце. І це зробило екс-бомбардира Динамо 19-м за рахунком українським футболістом в чемпіонаті Німеччини.
У рейтингу гвардійців він поки знаходиться на найнижчій сходинці, але Бундесліга тільки-тільки стартувала. Своє він ще набере і підніметься вгору.
Підніматиметься вгору і Євген Коноплянка (його Шальке сьогодні ввечері приймає Штутгарт) і, хотілося б вірити, Владлен Юрченко. Вчора він не потрапив у заявку Байєра на матч, а у цьому сезоні не провів жодної офіційної гри.
Але вцілому німецький чемпіонат є найгостиннішим для нас з європейської великої п'ятірки. Лише в одному сезоні 2013/2014 у Бундеслізі не виступав жоден українець, починаючи з 4 листопада 1989 року (дата дебюту Ігоря Бєланова в чемпіонаті Німеччини).
І, для порівняння. В Іспанії за такий же проміжок часу зіграли лише вісім українських футболістів, в Англії і Італії - по шість, у Франції - п'ять. А в Німеччині - вже 19.


