Бос пояснив, чому Ярмоленко грав у центрі нападу, а не на фланзі у матчі проти «Фрайбурга»

Динамо Київ 10 Вересня, 09:42 3647
Бос пояснив, чому Ярмоленко грав у центрі нападу, а не на фланзі у матчі проти «Фрайбурга» | 19-27
Головний тренер «Боруссії» прокоментував нічию 0:0 з «Фрайбургом» та розповів про те, чому поставив Ярмоленка у центр нападу.
«Зазвичай Ярмоленко грає в атаці на фланзі, але у цій грі у нас нічого не виходило попереду, тому потрібно було спробувати інші варіанти», - цитує Боша портал reviersport.dе.«Ми розчаровані. Борусія повинна була перемагати Фрайбург. Якщо суперник годину грає у меншості, у вас є достатньо часу, щоб забити гол. Ми сьогодні не робили достатньо для перемоги.
Результат такий, що ми втратили два очки. Марк Бартра відчуває болі у паху, а Марсель Шмельцер має проблеми з гомілкою. Травма останнього виглядала небезпечною, але давайте дочекаємось обстеження.
Ярмоленко? Зазвичай Андрій грає на фланзі, але у цьому матчі ми використовували його у центрі. У матчі з Фрайбургом у нас мало що виходило попереду, тому Ярмоленко грав у центрі атаки», – розповів Петер Бос.

Нагадаємо, Ярмоленко вийшов на поле на 79-й хвилині матчу, коли замінив Маріо Гьотце. Українець фактично запам'ятався лише своїм курйозним проходом по флангу – обіграв суперника і навісив у напрямку трибун. Відзначимо, що екс-лідер «Динамо» переважно розташовувався на полі в центрі нападу, намагаючись допомогти Обамеянгу.