«Динамо» здійснило мрію школярів із Київської області

Динамо Київ 11 Вересня, 07:25 1175
«Динамо» здійснило мрію школярів із Київської області | 19-27
У рамках програми Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) «За руку з Кумиром» перед кожним домашнім матчем «Динамо» футболістів обох команд виводять на поле діти.

На поєдинок восьмого туру чемпіонату України між київським «Динамо» та «Олександрією» гравців обох команд на поле виводили школярі із селища Катюжанка, що в Київській області.

Для дітей було заповітною мрією вийти на поле зі своїми кумирами та відчути дух великої гри. Хлопців, які займаються футболом, переповнювали емоції. Вихід із динамівцями на поле легендарного НСК «Олімпійський» у відповідальному матчі став найкращою мотивацією продовжувати тренуватися та досягати найвищих цілей! А яскрава та результативна гра киян, за якою хлопці спостерігали з трибун, стала найкращим завершенням футбольного вечора.