Ігор Суркіс: «Зруйнувавши свій чемпіонат, ми не зможемо відродити його в колишньому вигляді»

Динамо Київ 29 Січня, 07:50 1199
Ігор Суркіс: «Зруйнувавши свій чемпіонат, ми не зможемо відродити його в колишньому вигляді» | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс розмірковує про Об’єднаний чемпіонат Росії та України.

- Ми готові обговорювати будь-яку серйозну ідею. Але необхідно, щоб Україна була рівноправним партнером Росії, а не запрошеною стороною, молодшим братом, якому надають люб'язність.

Адже що б не говорили, який би прибуток не заявляли провідні клуби наших сусідів, по частині прибутковості команди з першої четвірки в російському та українському чемпіонаті приблизно рівні.

- Як ставитеся до думки Валерія Газзаєва, що об'єднання - це єдиний спосіб порятунку від фінансового фейр-плею для російських і українських клубів?

- Дуже поважаю Валерія Георгійовича, але коментувати його слова не візьмуся. Щоб висловлюватися за запропоновану ним схему або, навпаки, ставати їй в опозицію, треба досконально розуміти, як вона працює, в які терміни можливо впровадити її без шкоди для участі наших клубів у єврокубках.

І, нарешті, навіщо цей Об'єднаний чемпіонат потрібен українському футболу. Якщо тільки заради порятунку від фінансового фейр-плею, то де гарантія, що гроші, які виділяються на потенційний турнір сьогодні, знайдуться завтра, післязавтра, через п'ять років? А адже зруйнувавши свій чемпіонат, в якому вже не дві, а чотири команди всерйоз претендують на вихід у Лігу чемпіонів, ми не зможемо відродити його в колишньому вигляді.