За його словами, українці Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка, які виступають в Німеччині, сильніші за росіян.
- Вам не прикро, що цього літа ніхто з наших футболістів не поїхав до Європи?
- А кого-небудь запрошували?
- Думаєте, ні?
- Не знаю.
- Але ж Ярмоленко з київського «Динамо» перейшов в «Боруссію», а інший українець Коноплянка виступає в «Шальке».
- По-перше, виконавця рівня Ярмоленка у Росії немає. Та й Коноплянки - теж. Тому вони і виступають в Німеччині. Ну ось кого з наших хлопців кликали в Європу?
Нагадаємо, що Євген Коноплянка з літа 2016 року виступає за гельзенкірхенський «Шальке», а Андрій Ярмоленко сьогодні дебютував у складі дортмундської «Боруссії».