«Динамо» не планує переносити матч з «Валенсією»

Динамо Київ 29 Січня, 09:24 954
«Динамо» не планує переносити матч з «Валенсією» | 19-27
Після того як в іспанських ЗМІ заговорили про можливе перенесення матчу «Динамо» - «Валенсія» з Києва на нейтральне поле, «Вести» звернулися в динамівський клуб щоб з'ясувати, чи готові там до такого розвитку подій.

Після того як в іспанських ЗМІ заговорили про можливе перенесення матчу «Динамо» - «Валенсія» з Києва на нейтральне поле, «Вести» звернулися в динамівський клуб, щоб з'ясувати, чи готові там до такого розвитку подій.

- Поки що «Динамо» знаходиться в режимі очікування і тримає руку на пульсі подій, - сказав віце-президент клубу Олексій Семененко. Що стосується попереднього звернення «Валенсії» в УЄФА, то, цитуючи Лобановського, ми з розумінням ставимося до їх розуміння. Іспанці переживають в даній ситуації і їх дії правильні. З УЄФА ж до нас поки що не зверталися. До матчу ще достатньо часу і всі ми сподіваємося, що за три тижні все владнається і нічого не завадить провести матч у Києві на «Олімпійському». Тим більше, що в продаж вже надійшли квитки, які швидко розкуповуються.