"Звичайно, після того, як ми дали фору у два м'ячі такий досвідченій команді, як Хорватія, психологічно було важко відразу налаштуватися і відігратися, тому що в простих ситуаціях ми допустили помилки. Але я все одно подякував гравцям, в другому таймі ми вирівняли гру.
Принаймні, ми могли забити м'ячі для того, щоб внести інтригу, але це теж досвід. Гравці намагалися грати від душі, але, на жаль, не все у нас виходило", - сказав Ковалець.
Нагадаємо, наша молодіжка поступилася хорватам з рахунком 0:2.