Раніше «Динамо» двічі займало перше місце (після чого доходило до чвертьфіналу, поступившись «Бразі» і «Фіорентині») і один раз - друге (в 1/16 фіналу програло «Валенсії»). В одному випадку біло-сині припинили боротьбу, фінішувавши третіми.
«Динамо» у групових раундах Ліги Європи


