На матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Скендербеу» на НСК «Олімпійський» було присутньо 24893 уболівальників.
Зазначимо, що «Динамо» виграло у суперника з Албанії з рахунком 3:1 та вийшли в лідери групи В.

На матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Скендербеу» на НСК «Олімпійський» було присутньо 24893 уболівальників.
Зазначимо, що «Динамо» виграло у суперника з Албанії з рахунком 3:1 та вийшли в лідери групи В.
