Найкращим гравцем матчу, що не повинно бути сюрпризом, став Дьємерсі Мбокані. Він заслужено отримав 7.7 від порталу WhoScored
Конголезець був шикарний в атаці, він чіплявся за кожен м'яч, видавав відмінні передачі на партнерів і створював моменти для себе. У першому таймі він більше був корисний як асистент, вивів один на один з кіпером Гармаша, але Денис не забив.
У другому таймі Дьемерсі вже сам почав активно атакувати, бив по воротах, але трохи не вистачало. Забив форвард з пенальті і встановив остаточний рахунок.

На ряду з Мбокані варто відзначити і нашого нового капітана - Сергія Сидорчука. У центрі поля він був активний, ліз в відбір і намагався швидко розігнати атаку, а його гол став справжньою окрасою вечора.
За моментами і ударам «Динамо» повністю переграло суперника. Албанці намагалися багато бити, але практично всі удари били здалеку і не несли загрози. Пропонуємо вам наочно побачити, з яких позицій команди наносили удари.

Як бачимо, у «Скендербеу» практично всі удари летіли здалека, а ось кияни стріляли з різних дистанцій і виходило дуже гостро.
Верхові м'ячі за «Динамо» - 13: 8, Хачеріді і Віда другий поверх виграли спокійно, нічого албанцям не дозволили зробити при стандартах біля воріт Коваля.
Мбокані, Циганков і Гонсалес завдали по три удари, а Кадар і Хачеріді закінчили матч маючи вище 90% точність передач.
Розчарував Гармаш ... Купа втрат в першому таймі, гальмував атаки і не реалізував вихід один на один. Як підсумок - найнижча оцінка і заміна після першого тайму.