Офіційно: Дієго Суарес переходить до болівійського «Блумінгу»

Динамо Київ 29 Січня, 18:39 669
Офіційно: Дієго Суарес переходить до болівійського «Блумінгу» | 19-27
Півзахисник «Динамо-2» проведе наступні півроку у Болівії.

За повідомленням fcdynamo.kiev.ua, болівійський клуб «Блумінг»(Санта Крус де ла С’єрра), який був першою командою 21-річного динамівця у великому футболі, знову зацікавлений у послугах Суареса.

Керівництво «Динамо» пішло назустріч футболісту і клубу та підписало договір оренди. Тож до кінця сезону Суарес більше не допоможе «Динамо-2».

В першій половині сезону болівієць відіграв 8 матчів у команді Олександра Хацкевича, провівши на полі 352 хвилини, м’ячами не відзначився.