«Динамо» - «Скендербеу»: фотозвіт

Динамо Київ 15 Вересня, 06:19 1849
«Динамо» - «Скендербеу»: фотозвіт | 19-27
Пропонуємо фотозвіт із 1-го матчу групового етапу між київським «Динамо» та «Скендербеу» (3:1), який відбувся на НСК «Олімпійський».






















Більше світлин дивіться за цим посиланням.

© Автор фото: Сергій Ярошевський