Порошенко привітав «Динамо» з перемогою в Лізі Європи

Динамо Київ 15 Вересня, 06:36 1076
Порошенко привітав «Динамо» з перемогою в Лізі Європи | 19-27
Президент України Петро Порошенко зробив новий запис на сторінці в соцмережі Twitter.

Порошенко привітав київське «Динамо» з перемогою над «Скендербеу» в матчі першого туру групової стадії Ліги Європи.

«Вітаю «Динамо» із вдалим дебютом у груповому етапі Ліги Європи. Успіхів у турнірі. Вболіваємо за вас, хлопці!», - написав президент.