Порошенко привітав київське «Динамо» з перемогою над «Скендербеу» в матчі першого туру групової стадії Ліги Європи.
«Вітаю «Динамо» із вдалим дебютом у груповому етапі Ліги Європи. Успіхів у турнірі. Вболіваємо за вас, хлопці!», - написав президент.

Порошенко привітав київське «Динамо» з перемогою над «Скендербеу» в матчі першого туру групової стадії Ліги Європи.
«Вітаю «Динамо» із вдалим дебютом у груповому етапі Ліги Європи. Успіхів у турнірі. Вболіваємо за вас, хлопці!», - написав президент.
