- Нам потрібно з перших хвилин грати активно і агресивно, на це ми і налаштовували команду. Нам не вистачало швидкості при русі з м'ячем в першому таймі, хоча і були моменти.
А ще ми дуже легко давали албанцям переходити з оборони в атаку. Але в другому таймі ми вийшли, швидко забили і зрівняли рахунок, а потім вже контролювали гру.
- Після гри Ваші враження про «Скендербеу» не змінилися? Вони Вас не здивували, зігравши так, як і прогнозувалося?
- Команда у них грає в середній і короткий пас. Вони вміють працювати з м'ячем. Вони нам продемонстрували, що вміють грати в футбол. Вже почався груповий етап, тому ця перемога додасть нашій команді впевненості в подальшому.