Євген Хачеріді: «Мене відмовили бити пенальті»

Динамо Київ 15 Вересня, 07:46 2458
Євген Хачеріді: «Мене відмовили бити пенальті» | 19-27
У матчі зі «Скендербеу» захисник киян Євген Хачеріді, як завжди, виграв багато єдиноборств на другому поверсі.

Після поєдинку першого туру групового раунду Ліги Європи проти «Скендербеу» захисник «Динамо» Євген Хачеріді відповів на питання журналістів.

- Євген, чому вийшов такий невиразний перший тайм?

- Важко сказати. Довго входили в гру. Може, недооцінили суперника. Хоча кілька разів могли покарати його ще в першому таймі, але у відповідь пропустили результативну контратаку.

- Чим команду в перерві мотивував Олександр Хацкевич?

- Попросив додати, тому що вся команда була якась млява. Вийшло. Почали швидше грати, а суперник виявився до цього не готовий. Думаю, підсумковий результат матчу справедливий.

- Ти хотів пробити пенальті?

- Так (посміхається). На тренуваннях непогано виходило, але мене відмовив Сидорчук. Нічого страшного, головне, що Мбокані забив.

На нервах уболівальників ...

- Тепер не будете недооцінювати албанські команди?

- Сподіваюся, що більше такого не повториться. Не хочеться грати на нервах уболівальників.

- Наскільки тобі комфортно було грати в парі з Кадаром?

- Нормально. Звичайно, повного взаєморозуміння у нас ще немає, але все налагоджується. Він мене підстрахував, потім я його. Проблеми в цьому я не бачу.