Власник ужгородської "Говерли" Нестор Шуфрич заявив, що не збирається звільняти головного тренера команди В'ячеслава Грозного.
"Я вважаю, що дві останні гри, безумовно, були невдалими. Ми сподівалися на кращий результат. Будемо сподіватися на те, що команда, яка пройшла всі матчі з грандами, все ж таки зможе набрати необхідну кількість очок для того, щоб впевнено закріпитися в турнірній таблиці.
До тренера у мене питань немає. Безумовно, я стурбований бажанням і самовіддачею з боку футболістів, але це питання, думаю, керівництво зможе врегулювати", - сказав Шуфрич.