ЗМІ: «Валенсія» запропонувала УЄФА провести обидва матчі з «Динамо» у себе вдома

Динамо Київ 29 Січня, 21:33 1615
ЗМІ: «Валенсія» запропонувала УЄФА провести обидва матчі з «Динамо» у себе вдома | 19-27
Іспанська "Валенсія" продовжує виявляти стурбованість ситуацією в Україні.

За даними видання Levante-EMV, левантійський клуб нібито виступив з пропозицією провести обидва поєдинки з киянами на своїй домашній арені - "Местальї". У стані "Кажанів" очікують отримати відповідь щодо такої можливості наступного тижня. У свою чергу УЄФА щодня контактує з ФФУ і пильно стежить за розвитком ситуації в Україні.

Нагадаємо, матч 1/16 Ліги Європи між "Динамо" і "Валенсією" має відбутися на НСК "Олімпійський" 20 лютого.