- Київське «Динамо» недооцінило «Скендербеу» в Києві у першому таймі?
- Все одно була впевненість, навіть після 0:1 на «Олімпійському», що «Динамо» зможе виправити становище і обіграти в результаті албанців. Все-таки це суперник не такого рівня, як «Наполі». Тому вболівальники «Динамо» можуть бути задоволені, що команда включилася після перерви і вирвала перемогу. Все-таки у Олександра Хацкевича команда на порядок сильніше албанської.
- «Динамо» ще звикає грати без Андрія Ярмоленка?
- Думаю, гравцям «Динамо» ще треба зігратися, звикнути грати без Ярмоленка. Все-таки він був лідером команди, на ньому трималося 60-70 відсотків потенціалу киян в атаці. Треба перебудовуватися і проявляти себе іншим лідерам. Молодих і талановитих гравців у «Динамо» теж вистачає.
- Група у «Динамо» в Лізі Європи прохідна?
- Однозначно. Кияни - фаворити, і повинні без проблем вирішувати поставлену задачу виходу з групи.