Андрій Воробей: «Динамо» повинно без проблем виходити з групи»

Динамо Київ 16 Вересня, 18:48 789
Андрій Воробей: «Динамо» повинно без проблем виходити з групи» | 19-27
Екс-нападник збірної України Андрій Воробей оцінив старт «Динамо» в Лізі Європи.

- Київське «Динамо» недооцінило «Скендербеу» в Києві у першому таймі?

- Все одно була впевненість, навіть після 0:1 на «Олімпійському», що «Динамо» зможе виправити становище і обіграти в результаті албанців. Все-таки це суперник не такого рівня, як «Наполі». Тому вболівальники «Динамо» можуть бути задоволені, що команда включилася після перерви і вирвала перемогу. Все-таки у Олександра Хацкевича команда на порядок сильніше албанської.

- «Динамо» ще звикає грати без Андрія Ярмоленка?

- Думаю, гравцям «Динамо» ще треба зігратися, звикнути грати без Ярмоленка. Все-таки він був лідером команди, на ньому трималося 60-70 відсотків потенціалу киян в атаці. Треба перебудовуватися і проявляти себе іншим лідерам. Молодих і талановитих гравців у «Динамо» теж вистачає.

- Група у «Динамо» в Лізі Європи прохідна?

- Однозначно. Кияни - фаворити, і повинні без проблем вирішувати поставлену задачу виходу з групи.