Сергій Нагорняк: «Шахтар» зараз вже не той, а «Металіст» без єврокубкової практики

Футбол України 30 Січня, 10:57 666
Сергій Нагорняк: «Шахтар» зараз вже не той, а «Металіст» без єврокубкової практики | 19-27
Ек-співзахисник збірної України поділився своїми поглядами на Об'єднаний суперкубок, який стартує сьогодні.

Ек-співзахисник збірної України поділився своїми поглядами на Об'єднаний суперкубок, який стартує сьогодні.

- Так як турнір носить чисто підготовчий характер, висновки по ньому робити не варто, - сказав Сергій Нагорняк. - Це далеко не офіційні матчі і настрій там інший. Ось «Динамо», наприклад, влітку в такому змаганні здобуло перемогу, а потім вкрай невдало стартувало в чемпіонаті України. До того ж команди поки що навіть не готові до відновлення сезону. Збори тільки два тижні як почалися. Тренувальні процеси в самому розпалі.

Можна, звичайно, спробувати порівняти рівень лідерів двох чемпіонатів. Але не самих національних першостей. Тут у Росії середній рівень трохи вище, більше фінансових можливостей. Більше команд борються за перше місце, аутсайдери частіше відбирають очки у фаворитів.

Але ми теж до цього приходимо, цей сезон у нас складається цікаво. Хоча, навіть по середнякам важко об'єктивно порівняти чемпіонати. Це все умовно. Що ж до наших лідерів, то і торішній «Шахтар» виносив би всі російські команди. але зараз команда вже не та, пішов спад. «Металіст» же поступається в тому, що у нього практично не було єврокубкової ігрової практики і відповідних емоцій. Втрата Соси теж негативно позначиться на грі команди, - сказав Нагорняк.