«Валенсія» оновлюється: її вже не впізнати!

Динамо Київ 30 Січня, 15:28 1394
«Валенсія» оновлюється: її вже не впізнати! | 19-27
Суперник «Динамо» у Лізі Європи активно оновлює склад.

Якщо почитати іспанську пресу та офіційний сайт «Валенсії», то стає зрозуміло: «Кажани» налаштовані серйозно на другу половину сезону. Так, наприклад, клуб шукає форварда та центрального захисника. На роль останнього, за думкою тренера, ідеально підходить Отаменді з «Порту». Що стосується форвардів, то варіантів безліч: Освальдо, Вучиніч та молодий бразилець із «Крузейро» Вінісус Арахо.

А хто на вихід? Пишуть, що пісенька Каналеса у «Валенсії» вже проспівана. Поштіга відправився у оренду до «Лаціо», також у оренду, але до «Байєра», пішов Гуардадо. В «Сан-Паулу» відправився колумбієць Дорлан Пабон. Але вже не в оренду, а зібрав всі свої гетри і остаточно на вихід.

До речі, поки ми тут все це писали, у «Валенсію» перейшов екс-гравець «Барселони» Сейду Кейта. Яке мінімум, до кінця сезону, і це офіційно.

Тримаємо руку на пульсі, слідкуйте за новинами разом із «19-27»!