«З Маркевичем я попрацював достатньо, а з Блохіном ми збиралися максимум на тиждень в національній команді. Відповім так: Блохін - футболіст, Маркевич - тренер!
Що стосується Велозу, то він непоганий. Голова на місці, поле бачить. Краще за Беланду та Тремулінаса. Тільки не треба звинувачувати Блохіна. Насправді, нелегко вгадати з дорогими придбаннями. Це тонке питання, яке вимагає ретельного вивчення ігрових характеристики людських якостей. «Шахтар» заплатив за десятого номера (Бернарда. -. Прим.ред) величезні гроші, але він поки що в тіні», - цитує Рикуна dynamo.kiev.ua, посилаючись на тижневик «Футбол».