Ніхто мене не любить, ніхто не приласкає...

Динамо Київ 31 Січня, 12:37 2178
Ніхто мене не любить, ніхто не приласкає... | 19-27
У останній день до закриття трансферного вікна Артем Мілевський досі залишається безробітним.

У останній день до закриття трансферного вікна Артем Мілевський досі залишається безробітним.

 

 

 

 

 

Як і раніше, не вдається знайти новий клуб українському нападаючому Артему Мілевському. Узимку линуло чимало чуток з приводу можливого продовження кар`єри Мілевського. Зокрема, його «сватали» і до «Анжі», і до «Інтера», потім у «Ліворно» та навіть у сербський «Партизан». Що воно з цього вийде - дізнаємось найближчим часом.

Нагадаємо, що цей рік у Артема, м`яко кажучи, не вдався. Спочатку влітку його з горем навпіл витуркали з «Динамо», потім Мілевський знайшов притулок у турецькому «Газіантепспорі». Здавалося, з цього моменту все стало на свої місця, але... Восени Мілевський «розфігачив» свій улюблений червоний «Ferrari».

А у грудні він розірвав контракт з турецьким клубом через затримки з зарплатнею. З тих пір і до сьогодні Міля залишається вільним агентом.