За повідомленням видання «Mirror» фанам «Ліверпуля» рано відкорковувати шампанське, хоча надія ще є…
«Mirror» повідомляє: Ми поспілкувалися з агентом Євгена. Ось його слова – можете робити які завгодно висновки:
– У нас дуже хороші відносини з президентом Коломойським. Він не хоче цього трансфера. Євген та його батько поважають це.
– Тобто перехід не відбудеться?
– Ні. Я цього не стверджую, але він дуже малоймовірний.
Тим часом, трансфер українського півзахисника потрапив в топ-3 найпопулярніших футбольних твіттів.
