Попов покидає «Вест Бромвіч»

Динамо Київ 31 Січня, 17:01 1937
Попов покидає «Вест Бромвіч» | 19-27
Все ще захисник «Динамо» нікому і даром не потрібен.

Горана за його феноменальну гру «полюбили» ще в Києві, і ось тепер і керівництво разом із тренером «Вест Бромвіч Альбіону» зрозуміло, що, мабуть, можна якось обійтися і без послуг цього віртуоза м’яча. Компанію гравцю у напрямку «куди подалі» складе форвард Маркус Розенберг, повідомляє «Daily Mail».

Нагадаємо, останні півтора року Горан проводив в оренді, виступаючи за англійський «Вест Бромвіч», а контракт із «Динамо» у нього дійсний до 30 червня 2015 року.