Огнен Ожегович: «Навіть без уболівальників ми можемо перемогти «Динамо»

Динамо Київ 28 Вересня, 10:03 856
Огнен Ожегович: «Навіть без уболівальників ми можемо перемогти «Динамо» | 19-27
Футболіст «Партизана» Огнен Ожегович розповів про те, що навіть без підтримки глядачів його команда здатна виграти у «Динамо» в матчі Ліги Європи.
Ми очікуємо дуже жорсткої гри від киян, тому що у них потужний центр поля. Ми будемо грати без підтримки глядачів і це серйозна втрата, адже вони для нас, як 12-й гравець. Завжди відчуваємо їх підтримку і вона допомагає нам в складні моменти. Але ми граємо вдома і навіть при порожніх трибунах повинні вигравати. «Динамо» добре грає в обороні, фізично це дуже міцна команда і їм складно протистояти в єдиноборствах, але ми налаштовані не вплутуватися в боротьбу, а грати за рахунок швидкості наших атакуючих гравців, - передає слова Ожеговича видання zurnal.rs.