У Румунії не дограли матч через те, що всі м'ячі впали у річку

Світовий футбол 28 Вересня, 10:21 2311
У Румунії не дограли матч через те, що всі м'ячі впали у річку | 19-27
В 5-му дивізіоні чемпіонату Румунії стався курйозний епізод.

Під час поєдинку між «Бистрицею» та «Винеторулом» футболісти часто били повз ворота і м'ячі вилітали за межі поля та падали в річку. На 58-й хвилині поєдинок був зупинений арбітром через відсутність м'ячів для продовження гри. Після чергового удару повз ворота останній ігровий снаряд впав у річку.

Течія віднесла м'ячі і команди не змогли дограти поєдинок.

Очікується, що господарям поля – ФК «Бистриця» – буде зарахована технічна поразка через неналежну організацію матчу..