Після першого тайму оцінки гравців «Динамо» були просто жахливі. Половина гравців не просто випали з гри, вони навіть іноді більше допомагали суперникові. В першу чергу мова про Кадара, який переляканим виглядав під час другого голу суперника, а після цього мало не забив м'яч у власні ворота. Кияни виглядали як в матчі з «Янг Бойзом», кожен гравець боявся брати на себе ініціативу і при отриманні м'яча намагався якомога швидше від нього позбавитися.
У другому таймі Хацкевич зробив потрібні перестановки і випустив більш агресивних Бєсєдіна і Мораеса, які і зробили гру. Жуніор зробив дубль, а Артем у відмінному стилі асистував Буяльському під час другого голу.
Як бачимо, гравцем матчу став Мораєс, який отримав 7.80. У трійку кращих прогнозовано потрапили Буяльський і Піварич.

Гру хорватського захисника особливо хотілося б відзначити. Він гостро підключався до атак, саме після його удару був зароблений пенальті, ну і він прекрасно виконує стандартні положення. Якщо порівнювати з Антунешом, то Піварич набагато стабільніший, не робить купу дурних передач до штрафного, а грає дуже надійно і обережно.
Якщо відзначити активність нашої атаки, то кияни багато били по воротах. У першому таймі у підопічних Хацкевича було всього лише два удари, а в другому аж 14 (!!), 6 з них були у ствір воріт. І що вкрай важливо, всі 6 ударів в були дуже гострі.

Крім голів, можна згадати класний момент Віди, удар в кут Гармаша, а також гостре виконання штрафного Піварича. Другий тайм був ідеальним у багатьох компонентах, починаючи від роботи з м'ячем і агресії в атаці, закінчуючи роботою без м'яча. «Партизан» нічого не міг зробити в атаці, постійно втрачав м'яч і все завдяки гарному пресингу. У плані відбору м'яча варто виділити в першу чергу Гармаша, а ось Сидорчук гру провалив. Сергій часто отримував м'яч в центрі поля, але точність передач лише 70%, враховуючи що наш капітан гру рідко загострював, такий відсоток вкрай малий.
Гармаш заслужено отримав високу оцінку. Ви запитаєте, а що ж він такого зробив? Відповідь проста. Денис в цьому матчі був як хокейний тафгай, він на полі бився як воїн. На ньому 8 разів фолили суперники, але і він п'ять разів порушував правила. Так, може в атаці у Гармаша і були проколи, але ось такий Денис команді і потрібен, який грає заряджений на всі 100%. Саме така жорстка, але не жорстока гра в центрі поля і дала нам результат і відсутність гольових моментів у суперника в другому таймі.
Якщо виділити трьох кращих гравців матчу, то це без сумнівів Мораєс, Гармаш і Буяльський.