Агуеро дав перший коментар після ДТП, через яке не гратиме два місяці

Динамо Київ 29 Вересня, 19:43 1748
Агуеро дав перший коментар після ДТП, через яке не гратиме два місяці | 19-27
Аргентинець прямував на таксі до аеропорту після концерту поп-виконавця Малуми, що відбувся в Амстердамі.

Нагадаємо, що футболіст МС потрапив в аварію через неправильні дії водія таксі.

У своєму «Твіттері» Агуеро написав наступне:

«Таксі, на якому я їхав, зробило неправильний поворот і врізалось у стовп. Зіткнення було дуже сильним, але паски безпеки мене врятували. Якщо б я не пристебнувся, то наслідки могли б бути набагато гіршими. Я повернувся додому у Манчестер після обстеження клубними лікарями. У мене зламане ребро. Болить, але я почуваюсь добре і повністю сфокусований на відновленні. Від усього серця дякую усім за підтримку!».

Серхіо Агуеро