«Динамо» Брест на виїзді поділили очки з «Вітебськом» в матчі 24 туру вищої ліги.
«Вітебськ» 2:2 «Динамо-Брест»Голи: 0:1 - Нехайчик (2), 1:1 - Квашук (11), 2:1 - Матвеенко (27), 2:2 - Торрес (37).
Олександ Панков, друг та агент футболіста так прокоментував цю гру:
Відмінна гра Володимировича від дзвінка до дзвінка, третій асист на Пабло Нехайчика, п'ятий гол в Чемпіонаті Білорусі. Нехай його записали на Торреса, але останнє торкання від «Кабана» На відео видно, як Володимирович говорить Торресу що це його гол. Але ми не жадібні, головне командний результат, і немає часу сперечатися. Залишилося 6 матчів в чемпіонаті і 2 товариські гри з ФК «Уніон» Берлін 5 жовтня і з ФК «Лех» Познань 8 жовтня.