«Динамо» без збірників: три вихідних і спаринг із «Олімпіком»

Динамо Київ 2 Жовтня, 10:38 996
«Динамо» без збірників: три вихідних і спаринг із «Олімпіком» | 19-27
Після закінчення матчу з «Зорею» делегація «Динамо» повернулася із Запоріжжя до Києва.

Більшість підопічних Олександра Хацкевича вже в понеділок прибула до розташування національних збірних своїх країн, а футболісти, які залишилися, отримали від головного тренера три вихідних. Найближче тренування після міні-канікул у динамівців призначене на четвер.

У суботу, 7 жовтня, «Динамо» проведе контрольний матч проти донецького «Олімпіка». Зустріч відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок о 13:00. На футбол запрошуються вболівальники, вхід вільний.