Піцці: «Півтора місяці тому ми і думати не могли про перемогу над «Барсою»

Динамо Київ 2 Лютого, 10:27 945
Піцці: «Півтора місяці тому ми і думати не могли про перемогу над «Барсою»   | 19-27
Головний тренер «Валенсії», суперника київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи розповів за рахунок чого, його підопічним вдалося здобути сенсаційну перемогу на виїзді в чемпіонаті Іспанії над каталонською «Барселоною»:

Головний тренер «Валенсії», суперника київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи, розповів за рахунок чого, його підопічним вдалося здобути сенсаційну перемогу на виїзді в чемпіонаті Іспанії над каталонською «Барселоною»:

«Півтора місяці тому у мене була складна ситуація. Мені необхідно було розібратися з кадровим потенціалом нової для мене команди. Зізнаюся, тоді у мене і в думках не було, що ми будемо на рівних грати з кращою командою в історії футболу. Здобута перемога над «Барселоною» (3:2) нам дуже потрібна і необхідна», - сказав Піцці.

«У турнірному плані ми перебуваємо не на тому місці, яке відповідає імені клубу. Тепер нам необхідно з користю використовувати отриманий заряд впевненості. Що стосується самої гри, то в першому таймі нам не вистачало агресивності. У другому ситуація змінилася завдяки тому, що гравці зрозуміли, що в їх силах досягти позитивного результату. Окремо хочу сказати про пенальті в наші ворота. Під час перерви ми переконалися, що його не було. Суддя помилився, і це могло вплинути на підсумковий результат зустрічі», - цитує Піцці офіційний сайт «Динамо».

Читайте також: «Валенсія» сенсаційно обіграла «Барселону» на «Капм Ноу». ВІДЕО